Όλοι οι Υποψήφιοι

Πίτσης Βασίλης

Πίτσης Βασίλης

Κω- Νισύρου
Χρήστου Καλλιόπη (Πόπη)

Χρήστου Καλλιόπη (Πόπη)

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Παρδαλός Στέργος

Παρδαλός Στέργος

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Μουστάκη Κατερίνα

Μουστάκη Κατερίνα

Νάξου-Αμοργού-Δονούσας-Σχοινούσας-Κουφονησίων-Ηρακλειά
Αλμπανόπουλος Νίκος

Αλμπανόπουλος Νίκος

Σύρου
Κουβάς Κώστας

Κουβάς Κώστας

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Γερονικόλας Νίκος

Γερονικόλας Νίκος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Γκούφας Γιώργος

Γκούφας Γιώργος

Περιφερειακή ενότητα Νάξου- Αμοργού- Δονούσας- Σχοινούσας- Κουφονησιών- Ηρακλειά
Καβάδα Ειρήνη

Καβάδα Ειρήνη

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Ανδρουτσοπούλου Χαρίκλεια

Ανδρουτσοπούλου Χαρίκλεια

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Ηλιού Γιώργος

Ηλιού Γιώργος

Κέα- Κύθνος
Μαυρουδή Άννα

Μαυρουδή Άννα

Κέα- Κύθνος
Τρικοίλης Μιχάλης

Τρικοίλης Μιχάλης

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Κουνάκης Παναγιώτης

Κουνάκης Παναγιώτης

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Κασσιώτη Διονυσία

Κασσιώτη Διονυσία

Κω- Νισύρου
Σπύρου Μπενέτος

Σπύρου Μπενέτος

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Τζανακόπουλος Παντελής

Τζανακόπουλος Παντελής

Πάρου
Σαρικάς Μανόλης

Σαρικάς Μανόλης

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Ζαΐρης Κωνσταντίνος

Ζαΐρης Κωνσταντίνος

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Κρικοπούλου Μαρία

Κρικοπούλου Μαρία

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Φρούντζας Σταύρος

Φρούντζας Σταύρος

Κω- Νισύρου
Παγώνη Αναστασία

Παγώνη Αναστασία

Κω- Νισύρου
Τρίπης Νίκος

Τρίπης Νίκος

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Πάπιτση Χρηστιάννα

Πάπιτση Χρηστιάννα

Σύρου
Ίσσαρης Κωστας

Ίσσαρης Κωστας

Περιφερειακή ενότητα Άνδρου
Μαρίνη Εύη

Μαρίνη Εύη

Σύρου
Παναγάκη Μαριαλένα

Παναγάκη Μαριαλένα

Πάρου
Ηλιάκης Πέτρος

Ηλιάκης Πέτρος

Περιφερειακή ενότητα Μήλου- Κίμωλος- Σέριφος- Σίφνος
Γουρζή Λητώ

Γουρζή Λητώ

Νάξου-Αμοργού-Δονούσας-Σχοινούσας-Κουφονησίων-Ηρακλειά
Καραγιάννης Δημήτρης

Καραγιάννης Δημήτρης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Βουραζέρης Χρήστος

Βουραζέρης Χρήστος

Περιφερειακή ενότητα Άνδρου
Τοκούζης Παναγιώτης

Τοκούζης Παναγιώτης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Δοϊτσίδου Καλλιόπη

Δοϊτσίδου Καλλιόπη

Θήρας-Θηρασιάς-Ίου-Φολέγανδρου
Λενούδια Μυρσίνη

Λενούδια Μυρσίνη

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Λαχανάς Γιάννης

Λαχανάς Γιάννης

Καρπάθου-Κάσου
Κεφαλιανού Χρυσούλα

Κεφαλιανού Χρυσούλα

Κω-Νισύρου
Τυροβολά Καραΐσκου Βασιλεία

Τυροβολά Καραΐσκου Βασιλεία

Τήνου
Καισαρίτη Φλώρα

Καισαρίτη Φλώρα

Μήλου-Κίμωλος-Σέριφος-Σίφνος
Πετράκης Σωτήρης

Πετράκης Σωτήρης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Διακογεωργίου Κατερίνα

Διακογεωργίου Κατερίνα

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Χαροκόπος Γιάννης

Χαροκόπος Γιάννης

Περιφερειακή ενότητα Καρπάθου- Κάσου
Καμπουράκη Σμάρω

Καμπουράκη Σμάρω

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Βενιανάκης Χρήστος

Βενιανάκης Χρήστος

Θήρα-Θηρασιά-Ίος-Φολέγανδρος-Σίκινος- Ανάφη
Μπαράκας Θανάσης

Μπαράκας Θανάσης

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Αποστολίδης Αντώνης

Αποστολίδης Αντώνης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Γεροντής Γιάννης

Γεροντής Γιάννης

Μήλου-Κίμωλος-Σέριφος-Σίφνος
Φραγκίσκος Μιχάλης

Φραγκίσκος Μιχάλης

Νάξου-Αμοργού-Δονούσας-Σχοινούσας-Κουφονησίων-Ηρακλειά
Τρικοίλη Σαββίνα

Τρικοίλη Σαββίνα

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Ανανίας Άγγελος

Ανανίας Άγγελος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Μεγαλούδης Παναγιώτης

Μεγαλούδης Παναγιώτης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Γρυπάρης Δημήτρης

Γρυπάρης Δημήτρης

Σύρου
Μακρυωνίτης Τζώρτζης

Μακρυωνίτης Τζώρτζης

Περιφερειακή ενότητα Σύρου
Κουσκουνέλου Μαρία

Κουσκουνέλου Μαρία

Μυκόνου
Βενετοκλή Νατάσα

Βενετοκλή Νατάσα

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Μωραΐτης Ραφαήλ

Μωραΐτης Ραφαήλ

Τήνου
Παπατσή Λίνα

Παπατσή Λίνα

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Ραμπαούνης Βασίλης

Ραμπαούνης Βασίλης

Κω- Νισύρου
Σαλαμαστράκη Αναστασία

Σαλαμαστράκη Αναστασία

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Κοντού Μαρουλία

Κοντού Μαρουλία

Πάρου
Παυλίδη Όλγα

Παυλίδη Όλγα

Μυκόνου
Παγκάς Μίλτος

Παγκάς Μίλτος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Λυριστής Μηνάς

Λυριστής Μηνάς

Μυκόνου
Μαυρίκου Μαρία

Μαυρίκου Μαρία

Σύρου
Χατζηιωάννου Αντώνης

Χατζηιωάννου Αντώνης

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Παυλίδη Σοφία

Παυλίδη Σοφία

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Κανταρζής Νίκος

Κανταρζής Νίκος

Περιφερειακή ενότητα Κω- Νισύρου
Βεκρής Λευτέρης

Βεκρής Λευτέρης

Νάξου-Αμοργού-Δονούσας-Σχοινούσας-Κουφονησίων-Ηρακλειά
Δαμίγου Φλώρα

Δαμίγου Φλώρα

Θήρας-Θηρασιάς-Ίου-Φολέγανδρου
Ρωμαίου Άννα

Ρωμαίου Άννα

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Μπουργάνης Σωτήρης

Μπουργάνης Σωτήρης

Θήρας-Θηρασιάς-Ίου-Φολέγανδρου
Μουτσάκης Νίκος

Μουτσάκης Νίκος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Παπαβασιλείου Τίνα

Παπαβασιλείου Τίνα

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Ζανεττούλλη Στεργούλα (Λίτσα)

Ζανεττούλλη Στεργούλα (Λίτσα)

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Μάινας Ηλίας

Μάινας Ηλίας

Θήρας-Θηρασιάς-Ίου-Φολέγανδρου
Σφυρίου Πρόδρομος

Σφυρίου Πρόδρομος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Σουλούνια Ελένη (Λιάνα)

Σουλούνια Ελένη (Λιάνα)

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Κουφού Γιάννης

Κουφού Γιάννης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Κώστογλου Δημήτρης

Κώστογλου Δημήτρης

Κω- Νισύρου
Σοφός Νίκος

Σοφός Νίκος

Κω- Νισύρου
Κουλλιά Υπαπαντή

Κουλλιά Υπαπαντή

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Σταυλάς Κώστας

Σταυλάς Κώστας

Περιφερειακή ενότητα Καλύμνου- Λέρου- Πάτμου- Λειψών- Αστυπάλαιας
Καισαρίτη Φλώρα

Καισαρίτη Φλώρα

Μήλου-Κίμωλος-Σέριφος-Σίφνος
Παγώνη Αναστασία

Παγώνη Αναστασία

Κω- Νισύρου
Ανδρουτσοπούλου Χαρίκλεια

Ανδρουτσοπούλου Χαρίκλεια

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Τρικοίλη Σαββίνα

Τρικοίλη Σαββίνα

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Σταυλάς Κώστας

Σταυλάς Κώστας

Περιφερειακή ενότητα Καλύμνου- Λέρου- Πάτμου- Λειψών- Αστυπάλαιας
Ίσσαρης Κωστας

Ίσσαρης Κωστας

Περιφερειακή ενότητα Άνδρου
Σουλούνια Ελένη (Λιάνα)

Σουλούνια Ελένη (Λιάνα)

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Παρδαλός Στέργος

Παρδαλός Στέργος

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Καμπουράκη Σμάρω

Καμπουράκη Σμάρω

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Ρωμαίου Άννα

Ρωμαίου Άννα

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Τζανακόπουλος Παντελής

Τζανακόπουλος Παντελής

Πάρου
Μαρίνη Εύη

Μαρίνη Εύη

Σύρου
Γεροντής Γιάννης

Γεροντής Γιάννης

Μήλου-Κίμωλος-Σέριφος-Σίφνος
Γερονικόλας Νίκος

Γερονικόλας Νίκος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Μάινας Ηλίας

Μάινας Ηλίας

Θήρας-Θηρασιάς-Ίου-Φολέγανδρου
Λαχανάς Γιάννης

Λαχανάς Γιάννης

Καρπάθου-Κάσου
Παυλίδη Σοφία

Παυλίδη Σοφία

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Σαλαμαστράκη Αναστασία

Σαλαμαστράκη Αναστασία

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Φραγκίσκος Μιχάλης

Φραγκίσκος Μιχάλης

Νάξου-Αμοργού-Δονούσας-Σχοινούσας-Κουφονησίων-Ηρακλειά
Κουσκουνέλου Μαρία

Κουσκουνέλου Μαρία

Μυκόνου
Δοϊτσίδου Καλλιόπη

Δοϊτσίδου Καλλιόπη

Θήρας-Θηρασιάς-Ίου-Φολέγανδρου
Ζανεττούλλη Στεργούλα (Λίτσα)

Ζανεττούλλη Στεργούλα (Λίτσα)

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Μουτσάκης Νίκος

Μουτσάκης Νίκος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Βενετοκλή Νατάσα

Βενετοκλή Νατάσα

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Παπαβασιλείου Τίνα

Παπαβασιλείου Τίνα

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Γουρζή Λητώ

Γουρζή Λητώ

Νάξου-Αμοργού-Δονούσας-Σχοινούσας-Κουφονησίων-Ηρακλειά
Μπαράκας Θανάσης

Μπαράκας Θανάσης

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Πίτσης Βασίλης

Πίτσης Βασίλης

Κω- Νισύρου
Διακογεωργίου Κατερίνα

Διακογεωργίου Κατερίνα

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Τυροβολά Καραΐσκου Βασιλεία

Τυροβολά Καραΐσκου Βασιλεία

Τήνου
Ηλιάκης Πέτρος

Ηλιάκης Πέτρος

Περιφερειακή ενότητα Μήλου- Κίμωλος- Σέριφος- Σίφνος
Μακρυωνίτης Τζώρτζης

Μακρυωνίτης Τζώρτζης

Περιφερειακή ενότητα Σύρου
Φρούντζας Σταύρος

Φρούντζας Σταύρος

Κω- Νισύρου
Κασσιώτη Διονυσία

Κασσιώτη Διονυσία

Κω- Νισύρου
Βουραζέρης Χρήστος

Βουραζέρης Χρήστος

Περιφερειακή ενότητα Άνδρου
Κουβάς Κώστας

Κουβάς Κώστας

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Μαυρίκου Μαρία

Μαυρίκου Μαρία

Σύρου
Καραγιάννης Δημήτρης

Καραγιάννης Δημήτρης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Κανταρζής Νίκος

Κανταρζής Νίκος

Περιφερειακή ενότητα Κω- Νισύρου
Χατζηιωάννου Αντώνης

Χατζηιωάννου Αντώνης

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Λυριστής Μηνάς

Λυριστής Μηνάς

Μυκόνου
Χρήστου Καλλιόπη (Πόπη)

Χρήστου Καλλιόπη (Πόπη)

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Κοντού Μαρουλία

Κοντού Μαρουλία

Πάρου
Αλμπανόπουλος Νίκος

Αλμπανόπουλος Νίκος

Σύρου
Βεκρής Λευτέρης

Βεκρής Λευτέρης

Νάξου-Αμοργού-Δονούσας-Σχοινούσας-Κουφονησίων-Ηρακλειά
Τρίπης Νίκος

Τρίπης Νίκος

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Παναγάκη Μαριαλένα

Παναγάκη Μαριαλένα

Πάρου
Σαρικάς Μανόλης

Σαρικάς Μανόλης

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Μπουργάνης Σωτήρης

Μπουργάνης Σωτήρης

Θήρας-Θηρασιάς-Ίου-Φολέγανδρου
Παυλίδη Όλγα

Παυλίδη Όλγα

Μυκόνου
Πάπιτση Χρηστιάννα

Πάπιτση Χρηστιάννα

Σύρου
Τοκούζης Παναγιώτης

Τοκούζης Παναγιώτης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Δαμίγου Φλώρα

Δαμίγου Φλώρα

Θήρας-Θηρασιάς-Ίου-Φολέγανδρου
Χαροκόπος Γιάννης

Χαροκόπος Γιάννης

Περιφερειακή ενότητα Καρπάθου- Κάσου
Ηλιού Γιώργος

Ηλιού Γιώργος

Κέα- Κύθνος
Παπατσή Λίνα

Παπατσή Λίνα

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Αποστολίδης Αντώνης

Αποστολίδης Αντώνης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Μαυρουδή Άννα

Μαυρουδή Άννα

Κέα- Κύθνος
Κεφαλιανού Χρυσούλα

Κεφαλιανού Χρυσούλα

Κω-Νισύρου
Τρικοίλης Μιχάλης

Τρικοίλης Μιχάλης

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Βενιανάκης Χρήστος

Βενιανάκης Χρήστος

Θήρα-Θηρασιά-Ίος-Φολέγανδρος-Σίκινος- Ανάφη
Μουστάκη Κατερίνα

Μουστάκη Κατερίνα

Νάξου-Αμοργού-Δονούσας-Σχοινούσας-Κουφονησίων-Ηρακλειά
Σφυρίου Πρόδρομος

Σφυρίου Πρόδρομος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Ανανίας Άγγελος

Ανανίας Άγγελος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Καβάδα Ειρήνη

Καβάδα Ειρήνη

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Μωραΐτης Ραφαήλ

Μωραΐτης Ραφαήλ

Τήνου
Κώστογλου Δημήτρης

Κώστογλου Δημήτρης

Κω- Νισύρου
Πετράκης Σωτήρης

Πετράκης Σωτήρης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Λενούδια Μυρσίνη

Λενούδια Μυρσίνη

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Σπύρου Μπενέτος

Σπύρου Μπενέτος

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Ραμπαούνης Βασίλης

Ραμπαούνης Βασίλης

Κω- Νισύρου
Κρικοπούλου Μαρία

Κρικοπούλου Μαρία

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Παγκάς Μίλτος

Παγκάς Μίλτος

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Γκούφας Γιώργος

Γκούφας Γιώργος

Περιφερειακή ενότητα Νάξου- Αμοργού- Δονούσας- Σχοινούσας- Κουφονησιών- Ηρακλειά
Σοφός Νίκος

Σοφός Νίκος

Κω- Νισύρου
Κουνάκης Παναγιώτης

Κουνάκης Παναγιώτης

Περιφερειακή ενότητα Ρόδου- Τήλου- Σύμης- Χάλκης- Μεγίστης
Κουλλιά Υπαπαντή

Κουλλιά Υπαπαντή

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Μεγαλούδης Παναγιώτης

Μεγαλούδης Παναγιώτης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης
Ζαΐρης Κωνσταντίνος

Ζαΐρης Κωνσταντίνος

Καλύμνου-Λέρου-Πάτμου-Λειψών-Αστυπάλαιας
Γρυπάρης Δημήτρης

Γρυπάρης Δημήτρης

Σύρου
Κουφού Γιάννης

Κουφού Γιάννης

Ρόδου-Τήλου-Σύμης-Χάλκης-Μεγίστης